Karalama Defteri

hmm

Re: Karalama Defteri

Mesaj gönderen hmm » Pzt Mar 02, 2020 7:07 pm

O değil de ben insanlar ile konuşmayı beceremiyorum galiba. Sonunda beni kavgaya çağırmışlar gibi davranıyorum. İletişim ile ilgili ciddi sıkıntılarım var.

hmm

Mesaj gönderen hmm » Prş Mar 05, 2020 5:23 pm

Hayatla mücadele yöntemim= ağlamak

Kullanıcı avatarı
sinekvalesi

Mesaj gönderen sinekvalesi » Cum Mar 06, 2020 6:57 pm

Marketteki kızla flört edeceğim diye de evi koska helvayla doldurdum. Prim alıyormuş ya onu satınca. Kıramıyorum hiç öyle sorunca. Ne bileyim mutlu olsun istiyorum. Helva da sevmem ki ben. Canım en son helva çektiğinde sene 2010'du iyi hatırlıyorum. Bir yer yatağında yatmış matrax dinliyordum karanlıkta. Zeki'nin telefonda dinleyicileri leğende banyo yaptırdığı programlardan biriydi. Birden canım o kadar helva istedi ki... helva ama saf helva başka bi şey değil. Halva hatta. Plastik kutularda olanlardan. Gecenin bi yarısı olmasa çıkıp alacağım ama kapalı her yer. Evde aç kedi gibi dolanmıştım halvaaaa diye. Zor günlerdi çok zor günlerdi. Aşırı zor günlerdi.

hmm

Mesaj gönderen hmm » Pzt Mar 09, 2020 9:00 pm

Girip, çıkıyorum. Yazıp, siliyorum. Karar verip vazgeçiyorum.

hmm

Mesaj gönderen hmm » Cum Mar 13, 2020 9:10 pm

Bu sabah bir uyandım aklıma bir eski bir arkadaşım geldi üstelik marquez gabriel garcia kitaplarında ki o takıntılı karakterler gibi başka bişeye odaklanamadım. Karakterin de ismini verirdim de malum hep birbirine karıştırıyorum. Neyse okula gittim bana stajyer vermişler. Sınıfa bir girdim arkada oturuyor aynısının kopyası. Bu da yetmezmiş gibi bir konuştu ne dediği hiç yok bende ses tonu naiflik hepsi var. Çocuktan iki tane üretilmiş gibi.

hmm

Mesaj gönderen hmm » Cum Mar 13, 2020 9:38 pm

Kanal d eskiden gece kuşağı filmler verirdi. Çok berbattılar ama yine de izliyordum. Keşke olsada şuan boş boş baksam.

hmm

Mesaj gönderen hmm » Çrş Mar 25, 2020 7:43 pm

Uzun bir ara

kamer

Mesaj gönderen kamer » Cmt Mar 28, 2020 9:33 am

Noktadan bile küçük bir virüsün dünyanın kendini muhteşem zanneden büyüklerini nasıl rezil ettiğini görmek de varmış..
Çok seneler geçti..

Kullanıcı avatarı
telrunya

Mesaj gönderen telrunya » Sal Nis 07, 2020 9:04 pm

geçen süre sizleri iyileştirdi mi? neler neler yaşadınız?
non serviam.