Karalama Defteri

Kullanıcı avatarı
sinekvalesi

Re: Karalama Defteri

Mesaj gönderen sinekvalesi » Pzr Eki 11, 2020 10:26 pm

flört eden bile evleniyor hiç olmadı hayatının aşkını buluyor. ne boktan sihirli bir denek gibiyim. gelin.

Kullanıcı avatarı
kamer

Mesaj gönderen kamer » Pzt Eki 12, 2020 8:18 pm

hmm yazdı:
Çrş Eki 07, 2020 6:30 am
kamer yazdı:
Sal Eki 06, 2020 9:18 pm
Kilo vermem lazım çok fena taktım.
Herkesin kilo vermesi lazım ve bu beni çok üzüyor. Rahat rahat yemek yenilecek insan kalmadı resmen.
ah ah ben bu hallere düşecek adam mıydım? Daha 3 yıl öncesine kadar dünyaları yiyen ama incecik olabilen insanlardan birisiydim. Ne oldu da "su içsem yarıyor" grubuna girdim anlamıyorum. Ama inat ettim o ince günlerime geri döneceğim.
Çok seneler geçti..

Kullanıcı avatarı
hortlak

Mesaj gönderen hortlak » Cmt Eki 17, 2020 2:19 am

Bir sivrisinek saldırdı, hiç abartmıyorum 30 saniye içinde 7 noktadan ısırdı ve beni odaya kilitledi resmen. Helal olsun kendi evimde onun kadar ev sahibi olamadım.
Hı bir de az önce kahkül kestim. Ufaktan bi heyecan da var yani. Bu işsizlik sürecinde saçımın içine sıçmam inş!

Heisenberg
Site Admin

Mesaj gönderen Heisenberg » Pzr Eki 25, 2020 8:32 pm

arkadaşlar merhaba. panoda botları silmek üzere yetkilendirilecek bir üyeye ihtiyaç var. zira yetişemiyorum. evet ben yaparım vaktim oluyor arada girer temizlerim nolcak, diyen varsa haber etsin. nick renginiz yeşil olmayacak yalnız onu söyleyim. sonra mod oldum niye yeşil değilim, diye başımın etini yemeyin sonra :)
iyi eğlenceler

Kullanıcı avatarı
malina

Mesaj gönderen malina » Pzr Eki 25, 2020 9:31 pm

ade.s yazdı:
Cmt Eyl 26, 2020 10:10 pm
Bu ben.
Bu da sen @ade.s :') Bir zamanlar sevgili günlük adlı konuya yazmış olduğun...

https://hizliresim.com/xQwVwL

Kullanıcı avatarı
malina

Mesaj gönderen malina » Pzr Eki 25, 2020 9:38 pm

Bence panonun en çılgını "piyapik" idi. Anlam (ak) konusunda aklın geri vites attığı. Seni de özledim İpek abla. İsmin öyle kalmış hafızamda.

Kullanıcı avatarı
Paris

Mesaj gönderen Paris » Pzt Eki 26, 2020 11:59 pm

Heisenberg yazdı:
Pzr Eki 25, 2020 8:32 pm
arkadaşlar merhaba. panoda botları silmek üzere yetkilendirilecek bir üyeye ihtiyaç var. zira yetişemiyorum. evet ben yaparım vaktim oluyor arada girer temizlerim nolcak, diyen varsa haber etsin. nick renginiz yeşil olmayacak yalnız onu söyleyim. sonra mod oldum niye yeşil değilim, diye başımın etini yemeyin sonra :)
iyi eğlenceler
Ben silerim nolcak ki elime mi yapisacak. Daha sik girmeye calisirim ama giremeyince zilgit yemiceksem olur 😒

kybele

Mesaj gönderen kybele » Çrş Eki 28, 2020 6:49 am

Ukraynalı arkadaşımdan, adab-ı muaşeret dersi alıyorum. Neymiş, bi şeyi anlamadığım zaman "whaaaaat" demek yerine "pardon me" diyecekmişim. 😂

Kullanıcı avatarı
malina

Mesaj gönderen malina » Çrş Eki 28, 2020 7:31 am

kybele yazdı:
Çrş Eki 28, 2020 6:49 am
Ukraynalı arkadaşımdan, adab-ı muaşeret dersi alıyorum. Neymiş, bi şeyi anlamadığım zaman "whaaaaat" demek yerine "pardon me" diyecekmişim. 😂
Onlar daha mı dikkatli oluyor ne :'D
Bizim üni' de de Taylandlı arkadaş öyleydi kdkdkd

kybele

Mesaj gönderen kybele » Çrş Eki 28, 2020 3:00 pm

malina yazdı:
Çrş Eki 28, 2020 7:31 am
kybele yazdı:
Çrş Eki 28, 2020 6:49 am
Onlar daha mı dikkatli oluyor ne :'D
Bizim üni' de de Taylandlı arkadaş öyleydi kdkdkd
Bilemiyorum, valla ben Türkçe 'yi de pek kibar kullanmadığım için anlamadığım bi şeyi "neee" diye sorabiliyorum ahahahahhah