Karalama Defteri

hortlak

Re: Karalama Defteri

Mesaj gönderen hortlak » Çrş Oca 15, 2020 4:49 am

10 saat uyuyup hala uykusuzluk çekmek, hayır o kadar zaman hiç bir şey yapmamayı göze alıp uyumuşum ben daha ne yapayım. İşe yine uykusuz gidiyorum. :shock:

Kullanıcı avatarı
gündüz gülüşleri

Mesaj gönderen gündüz gülüşleri » Pzt Oca 20, 2020 1:26 am

burayı bulduğuna deli divane sevinen ve eskileri de görüp de sesli gülen yalnızca ben olamam 😀 çok aradım çoookkk :) e eski panoya ne oldu peki ???😞
Kolay değildir bilirim bir aşkı bir kalbe koymak , hele başkasını severken sen..

Heisenberg
Site Admin

Mesaj gönderen Heisenberg » Sal Oca 21, 2020 12:06 pm

gündüz gülüşleri yazdı:
Pzt Oca 20, 2020 1:26 am
burayı bulduğuna deli divane sevinen ve eskileri de görüp de sesli gülen yalnızca ben olamam 😀 çok aradım çoookkk :) e eski panoya ne oldu peki ???😞
hoşgeldin gündüz gülüşleri :)
eski pano zannedersem aldığı reklamlar sebebiyle funda sanlıman tarafından kapattırıldı. belki bi gün yeniden döner.
iyi eğlenceler.

mıymıntı

Mesaj gönderen mıymıntı » Prş Oca 23, 2020 1:32 am

ben böyle çok konuşuyormuşum ama içimde olup biteni duyurmuyormuşummuşum. olan biteni anlatıp geçiyormuşum. 26mda farkettirildi bana. bende sanıyorum ki anlatıp rahatlıyorum. kendimi kandırıyormuşum. ay ben hep kendimi kandırıyormuşum zaten. ay ne diyeceğim ben bile 26 yaşında oldum şaka maka. bunu yazarken de 27 olmama neredeyse 1 ay kaldı. ben yaşlanıyorum pano. kaz ayaklarımın ilerlemesini durduramıyorum. saçlarım hiç çıkmayacağını sandığım beyazlarla dolu. balyaj attırdığım saçlarımın tamamını boyatacak mıyım yoksa beyazlarla barışıp daha da artmasını mı izleyeceğim hiç bilmiyorum.
göğsümün gürültüsü

Kullanıcı avatarı
sinekvalesi

Mesaj gönderen sinekvalesi » Cum Oca 31, 2020 9:20 pm

Bir zamanlar çok sevdiğin insanın şimdi seninle düşmanınmış gibi konuşması... ne derin mutsuzluktur.

kybele

Mesaj gönderen kybele » Pzt Şub 03, 2020 1:34 pm

Öğrenciyken kendime bir hafta kafa izni veriyordum, keşke öğretmenken de mümkün olsa :(

mıymıntı

Mesaj gönderen mıymıntı » Pzt Şub 03, 2020 7:29 pm

tuhaf şeyler oluyor arkadaşlar çok tuhaf şeyler
göğsümün gürültüsü

Kullanıcı avatarı
sinekvalesi

Mesaj gönderen sinekvalesi » Pzt Şub 03, 2020 7:58 pm

O kadar uzun zamandır toparlayamıyorum ki kafamı... o kadar uzun zamandır bakamıyorum ki önüme. Yıllardır yaptığım tek şey kaçmak.

hmm

Mesaj gönderen hmm » Cmt Şub 15, 2020 7:18 pm

Modern minnoş bir tutunamayanlar topluluğu.

hmm

Mesaj gönderen hmm » Cmt Şub 15, 2020 7:20 pm

Aslında çok yazasım var ama kimse bir şey yazmayınca sanki çok ortada kalıyormuş gibi.