Karalama Defteri

Heisenberg
Site Admin

Karalama Defteri

Mesaj gönderen Heisenberg » Cmt Tem 06, 2019 9:13 am

Karalamalar

mıymıntı

Mesaj gönderen mıymıntı » Cum Kas 22, 2019 8:32 pm

ben çok değiştim arkadaşlar siz görmeyeli
göğsümün gürültüsü

kybele

Mesaj gönderen kybele » Cum Kas 22, 2019 9:00 pm

Sen yokken neler oldu neler :(

Kullanıcı avatarı
boşver

Mesaj gönderen boşver » Cum Kas 22, 2019 9:12 pm

Burası da değişmiş

Heisenberg
Site Admin

Mesaj gönderen Heisenberg » Cmt Kas 23, 2019 9:16 pm

öncelikle hepiniz hoşgeldiniz teomanpano'nun kadim ve çilekeş üyeleri. evet uzun oldu, ne zor oldu, kalp yoruldu ama oldu gibi.

ağır aksak da olsa çalışan bir pano çıkarabildim ortaya. aslında yayına gireli de epey oldu ama sizlerin haberi yoktu. nasıl olsun? google'a teomanpano yazıp arattığınız zaman burası ilk sayfalarda görünmüyordu. ikinci üçüncü sayfalara da bakma zahmetinde bulunmuyordunuz. umutsuzdunuz yahut zamanınız yoktu. sevgileri yarınlara bıraktınız. neyse.

bu süre içinde biz, yani pano ve ben epey bi yalnız vakit geçidik. konuları açtım. deneme amaçlı birkaç fake üyelik açıp kendimle mesajlaştım falan ama aynı tadı vermiyordu. gönül başka birilerini görmek istiyordu. öyle ya panoyu deli gibi kendi başıma takılmak için açmamıştım. "galiba kimseler gelmeyecek buraya, o kadar parayı da boşuna bayıldık keriz gibi, alemin akıllısı sen misin aq" diye kendi kendime kederlenirken hmm kullanıcısının kayıt olduğunu gördüm. ''aha üye mi lan o valla bot değil'' diye dans edip mutluluktan ağladım o gün.

evet arkadaşlar biliyorum panoya yabancısınız. gözleriniz eski panoyu arıyor. benimki de arıyor inanın ama elimizde bu var. ben kıt bilgimle bunu yapabildim. iyisini siz yapın oraya gidelim. hem nesi varmış panonun kuzum? taş gibi çalışıyor. her şeyi yapabiliyorsunuz.

eski panonun temasını hiçbir yerde bulamadım. yapılması için birkaç tasarımcıyla da görüştüm ama hayvan gibi para istediler. yine de bakınıyorum. bir şekilde halletmeye çalışacağım. avatar boyutlarıyla ilgili sorun var sanırım onu da çözemedim. standart boyutu otomatik ayarlamıyor. küçük boyutlar kullanırsanız çok sorun olmayacaktır. onun dışında gözünüze çarpan aksaklıklar olursa iletişime geçerseniz yardımcı olmaya çalışacağım.

ara sıra da olsa uğrayın.

teomanpano remembers...

Kullanıcı avatarı
boşver

Mesaj gönderen boşver » Sal Kas 26, 2019 10:13 am

Yaşlı gibi o n b e ş saatte bir avatar yükledim bu da böyle bir anımdır ahahah neyse olsun boşver.

Kullanıcı avatarı
sinekvalesi

Mesaj gönderen sinekvalesi » Sal Kas 26, 2019 9:22 pm

mıymıntı yazdı:
Cum Kas 22, 2019 8:32 pm
bu içimi acıttı. kimse o kadar değişmemeli.

Kullanıcı avatarı
sinekvalesi

Mesaj gönderen sinekvalesi » Sal Kas 26, 2019 9:24 pm

keşke bambi gelse.

mıymıntı

Mesaj gönderen mıymıntı » Prş Kas 28, 2019 3:56 pm

sinekvalesi yazdı:
Sal Kas 26, 2019 9:22 pm
mıymıntı yazdı:
Cum Kas 22, 2019 8:32 pm
bu içimi acıttı. kimse o kadar değişmemeli.
bunu ben de isterdim, ama.. öyle işte. :')
göğsümün gürültüsü

Kullanıcı avatarı
Spun

Mesaj gönderen Spun » Cum Kas 29, 2019 6:40 pm

Heisenberg yazdı:
Cmt Kas 23, 2019 9:16 pm
[b

eski panonun temasını hiçbir yerde bulamadım. yapılması için birkaç tasarımcıyla da görüştüm ama hayvan gibi para istediler. yine de bakınıyorum

[/b]
bakınma bulamazsın. eski pano smf idi.php'nin lisansını aldın mı bari ? 3 ay sonra kapanmasın ((: