Karalama Defteri

hmm

Re: Karalama Defteri

Mesaj gönderen hmm » Cum Kas 29, 2019 7:01 pm

uzun zaman oldu

Kullanıcı avatarı
sinekvalesi

Mesaj gönderen sinekvalesi » Cum Kas 29, 2019 8:24 pm

gün geçtikçe buraya ya da herhangi bir yere yazacakların azalıyor olduğu gerçeği... takip ettiğim blogların artık güncellenmemesi gibi. hüzünlü bir fotoğrafın altındaki o çok eski tarih gibi. kimseler yok. muhtemelen bi sürü insana da farkında olmadan elveda diyoruz.

mıymıntı

Mesaj gönderen mıymıntı » Pzr Ara 01, 2019 10:50 pm

Ne bileyim bu gidişle yaşayarak bitireceğiz 2019'u
göğsümün gürültüsü

Kullanıcı avatarı
sinekvalesi

Mesaj gönderen sinekvalesi » Pzt Ara 02, 2019 1:02 am

Kasvetimden sual olunmaz.

mıymıntı

Mesaj gönderen mıymıntı » Sal Ara 03, 2019 8:47 pm

.
En son mıymıntı tarafından Prş Ara 12, 2019 4:57 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
göğsümün gürültüsü

hmm

Mesaj gönderen hmm » Çrş Ara 04, 2019 7:11 pm

Dünya hassas kalpler için mi bir cehennemdi arkadaşlar?

Kullanıcı avatarı
sinekvalesi

Mesaj gönderen sinekvalesi » Prş Ara 05, 2019 3:08 pm

Sokaklarda telefonunu başörtüsüyle kulağının arasına sıkıştırarak hem konuşup hem yürüyen ablalar, teyzeler, görümceler... neyin peşindesiniz aceba? O telefon oradan ha düştü aha düşecek diye benim aklım çıkıyor, siz neyin peşindesiniz?

Kullanıcı avatarı
sinekvalesi

Mesaj gönderen sinekvalesi » Prş Ara 05, 2019 3:30 pm

Nar meyvesini de yaklaşık iki satte falan yiyorum ben. Tam bi mücadele. Soymasıydı ayıklamasıydı ellerin yıkanmasıydı derken yeme aşamasına geldiğimde "belim ağrıdı azıcık yatam" aşamasına da geldiğimden nar tanelerini öyle yarı yatar halde kaşıkla dökeyazarak yiyorum. Öyle saçma bi anki o gerçekten. Bi taraftan da zuhal topal izliyorum. Bi taraftan nar yiyemiyorum. Allah belasını versin bi daha almayacağım dedikçe alıyorum. Çünkü o kadar güzel bi canlı ki. saklı odaları falan var. Ama işte yemesi... herkes böyle mi yiyor lan bunu makinesi mi var aceba diyerek google'da aratmam peki? bi şey çıkmadı da rahatladım biraz.

hmm

Mesaj gönderen hmm » Prş Ara 05, 2019 7:10 pm

Bu aralar o kadar yıkığım ki. "Hayata karşı duruşum" capslerinden daha kötü durumum.

hmm

Mesaj gönderen hmm » Prş Ara 05, 2019 7:38 pm

Her şey beni fazlasıyla geriyor. Film izleyeyim diyorum 5 saattir karar veremiyorum. Karar vermeye ayırdığım süreyi izlemeye ayırsaydım ortada kadar verecek bir durum kalmayacaktı. Elimdeki sürenin 9/10'unu karar vermeye harcıyorum. Oysa ki televizyon öyle mi ne koysalar m.l gibi izliyoruz. Bazen kendimi bal reklamlarına kaptırıyorum.