Sorularla Birbirimizi Tanıyalım

Kullanıcı avatarı
Paris

Re: Sorularla Birbirimizi Tanıyalım

Mesaj gönderen Paris » Cmt Şub 06, 2021 10:40 pm

iliklerine kadar "devlet buyuklerine" mantığını ve beynini teslim etmiş insanların, ceplerine zarar dokunmaya başlayınca, sorgulamaya başlamaları.

George Soros gibi bir adam Black Live Matters icin neden 200 milyon dalırs sübvansiyon verir ki?

Kullanıcı avatarı
öylesinebirey

Mesaj gönderen öylesinebirey » Pzt Şub 08, 2021 11:34 pm

Dünyayı yok olmaktan kurtarmak için.

Bir insandan soğumana sebep olacak tek bir şey?

Kullanıcı avatarı
sinekvalesi

Mesaj gönderen sinekvalesi » Prş Şub 18, 2021 2:20 pm

hayatından çok çabuk insan eksilten biri değilimdir genelde. fazla özlerim. arayıp sormasam da o insan bıraktığım gibi gelir. pek çok defa öyle kalmadıklarını görerek üzülsem de bağları koparmak pek benlik değil. yine de o insan için eskisi gibi bi önemimin kalmadığını fark ettiğim andır sanırım bu sorunun bendeki cevabı.

corona geçirdin mi?

Spun

Mesaj gönderen Spun » Cum Şub 19, 2021 5:04 pm

üç gün hastanede yüzüstü yatmışlığım var. araştırmalara göre kısırlık yapıyormuş erkeklerde hadi inş. bi takım fransız arkadaşların gazına gelerek komplo teorimizi kurmuştuk inanmıştım ahahah. sağolsun kendisi grip gibi geçirdi benimse bir gözüm toprağa baktı ((: evet hastaneye hankıra hankıra toplu taşımayla gittim tşk.

bi süre önce gara denilen yere devletimiz tarafından bir kurtarma operasyonu düzenlendi. mesela 6 7 sene önce kaçırılan unutulan ve mualif millet vekillerinin 6 7 kere önerge verdiği ve hulisi beyin devlet icabına bakar dediği insanlar.resmi kayıtlara göre 13 kişinin öldürüldüğü, sayın cumhurbaşkanımızın oğlunun ölümüne ağlayan anasını yakın çekime aldırıp vatan sağolsun dedirtmeye çalıştığı , saçma sapan walking on the moon programından,izmire suyu bizim hükümetimiz getirdiye kadar varan şuursuz diyaloglara tanık olduğumuz mevzu.

soruyorum şimdi gara da ölen askeri personelin naaşları üzürerinden,sence gündem değiştirildi mi değiştirilmedi mi?
hustle and cuss

Kullanıcı avatarı
Paris

Mesaj gönderen Paris » Cmt Şub 20, 2021 12:11 am

Hiiiiiiih hic demedin :shock: ne zamandı bu? Yahu atlatmışsın işte, 3 gün yatmışsın topu topuna:D
Evet grip gibi geçirdim ama ben sigara kullanmıyorum, babam amcam sarap üretiyor diye şarabı damacanadan içmiyorum 😑😑 :d
Saka bir yana uzuldum bu kadar agir gecirmene...
Bu arada komplo teorisi derken ben sey demek istedim amarikalilar keneleri ucaktan uzerimize atiyorlar demek istedim.
Bir de bir tavsiyem olucak kisirlasmadan sperm bankasina gidip menini dondurabilirsin, sakla samaanı gelir zamaanı, malum yeşil gözler azalıyormuş

Gara olayını bilmiyordum ama öğrenmeme sebep oldun.
O muhalif millet vekillerinin ve ailelerin avrupa insan hakları mahkemesine başvurmaları gerekir. Yaşanan hukuksuzluklar haksızlıklar o kadar uç ki bunu türkiye sanki artık kendi içinde çözemez. Hoş AİHM pek bisey yapamaz ama dosyalar en azından arşivlenir gelecek nesillere kalır benzerlerin tekrar yaşanmasına izin vermezler.

Vatan sağ olsun diye diye bu kadar canın gitmesi sana da garip geliyor mu?
Can vatandan daha mi değersiz?

Spun

Mesaj gönderen Spun » Pzt Şub 22, 2021 5:06 pm

iltica derdin yok sor tabi yavrum ((: haber alma kaynağın sadece türkiye olursa ahaber klasmanından öteye geçilmesini beklemek yersiz olabilir . işin ilginci pkknın birleşmiş milletlerle antlaşmasının olması.Terör örgütü klasmanına alınmamak için.hükümet yetkilileri 50 teröristi öldürdük diyor ama sosyalağlarda tek fotoğraf yok. 10 sene öncesine kadar pkklı terörist dedikleri adamları kobraların arkasına bağlayıp sokak sokak manşet manşet sürüklemiş göstermiş insanların bu sayıda teröristi imha edip tek fotoğraf göstermemsi ilginç tabi.

Siyasi iktidarların masturbasyonu için ölünmez.

kendin de rahatsız olduğun huy ne de hele hele
hustle and cuss